Anasayfa / Üretim
Üretim

web-site-üretim

48 yıllık üretim tecrübemizin kökleri, plastik ve kumaş oyuncağın her parçasını kendi entegre tesisinde üretmiş olan Fatoş Oyuncakları’na dayanmaktadır.

Bugün, Kağıthane, İstanbul’da bulunan tesisimizde üretim yanı sıra tasarım departmanımız da yer almaktadır. Üretime uygun tasarımkonusunda yetişmiş, uzman tasarımcılarımız sayesinde müşterilerimizin beklentilerine uygun tasarımları en hızlı şekilde yaparak, ardından üretimini gerçekteştirmekteyiz.

Çoğunlukla kumaş ve benzeri malzemelerden oyuncak ve hediyelik eşyalar üretmekteyiz. Bünyemizde kesim, dikim, dolum, baskı, lazer, güvenlik-kalite kontrol ve paketleme bölümleri bulunmakta ve yılda 1.000.000 adetten fazla ürün üretmekteyiz ve kapasitemiz her geçen yıl artmaktadır. Üretimimizi daha fazla mekanize ederek bitmiş ürünlerde standardizasyonu sağlıyoruz. Üretimlerimiz hammadde detayına kadar takip altında olup, lot şeklinde izlenebilmektedir. Ayrıca ürünlerimizi müşterilerimizin taleplerine uygun, birçok noktaya, farklı adetlerde ve özel paketleme ve lojistik organizasyonunu da yapabilmekteyiz.

 Ürettiğimiz ürünler yüksek estetik, işçilik ve malzeme kalitesinde ve güvenliği dünya standartlarına uygun ölçütlerde, tescilli ve belgelidir. Oyuncak kategorisine, 1986 Yılında Türk Standartları Enstitüsü tarafından güvenlik standartları getirilmesine Fatoş Oyuncakları önayak olmuş, kuruma gönüllü test başvurusunda bulunmuş ve 1 numaralı tescil belgesini almıştır. Biz de bugün aynı sorumluluk ile sadece Türk çocukları için değil, ihracat yaptığımız dünyanın 22'den fazla noktasındaki çocuklar için bu konuda titizlikle çalışmaktayız.

Ekip arkadaşlarımızın memnuniyeti ve güvenliği bizler için çok önemlidir. İş yerimizde güvenli ve adil koşullar sunulmakta ve iş güvenliğinin gerektirdiği uygulamalar eksiksiz gerçekleştirilmektedir.

yerli-uretim-kucuk

Bilgilerinizi bırakın
Prowide Size Ulaşsın
Page Up