Anasayfa / Kurumsal / Hizmetler
Hizmetler

TASARIM

site--hizmetler

Yumuşak heykeltıraşlık olarak tabir edilen, kumaş oyuncak tasarım kabiliyetimiz bizi rakiplerimizden ayrıştıran unsurların başında geliyor. İki boyutlu maskotları başarıyla üç boyuta çıkarmak konusunda iddialıyız. Görsel olarak estetik ve benzerliği ön planda tutarken, seri üretimde en iyi sonucu verecek ve standart ürün çıktıları alabilmeye uygun tasarımlar geliştirmeye önem veriyoruz.

Müşterimizden aldığımız brief doğrultusunda sıfırdan ürün fikirleri ortaya koyuyor ve seçilen fikirleri yaratıcı biçimde tasarlıyoruz.  Oyuncağın yanı sıra birçok farklı promosyon ve hediyelik eşya ürünleri geliştiriyor ve üretim konumuz dışındaki ürünleri tedarikçilerimizin tesislerinde ürettiriyoruz.  Bir maskot ya da temadan bir çok farklı ürün tasarlayıp, tüketiciye görsel estetik bütünlük içinde, promosyon ürün gamı sunuyoruz. Ayrıca koleksiyon oluşturma hizmeti kapsamında, perakende satış noktalarına, satış amaçlı, yaratıcı, farklı işlevlerde, eğlenceli birçok üründen oluşan koleksiyonu da ortaya koyabiliyoruz. Kökleri 1971’e dayanan üretim tecrübemiz, doğru ve iyi sonuçlar verecek tasarımları geliştirebilmeye büyük bir destek. Maskotu olmayan müşterilerimiz kendilerine ait tip yaratılmasını isterlerse işbirliği içinde olduğumuz illüstratörlerden destek alıyoruz. Grafik tasarım ağırlıklı işleri bünyemizdeki grafik tasarım ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza uygun olarak geliştiriyoruz.

 TEDARİK

Kendi bünyemizdeki üretimin yanı sıra, tasarladığımız ürünleri yerli ve yabancı tedarikçilerimizin tesislerinde de ürettirmekteyiz.  Doğru ve iyi tedariğin, ürünü ve piyasayı iyi bilmekten geçtiğine inanıyoruz.  Üretim bilgisinin iyi tedarik yönetimine katkıları büyük.  Oyuncak üretimi, plastik, tekstil, matbaacılık, kalıpçılık gibi farklı alanları kapsayan bir üretim.  Uzman ekibimiz, bu alanların teknik bilgileri ile desteklenmekte, uluslararası gümrük mevzuatlarını takip etmekte, güvenlik, estetik, kalite kontrol ve test süreçlerini talep aşamasından depo teslimine başarıyla yönetmektedir.

2

İHRACAT

Dünyanın önde gelen uluslararası firmalarına, 4 kıtada 25 ayrı ülkede adrese teslim ihracatını gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Avrupa’nın promosyon ürünleri konusunda önde gelen fuarı PSI Düsseldorf, Almanya, ve dünyanın oyuncak konusunda önde gelen fuarı Spielwarenmesse, Nürnberg, Almanya fuarlarına katılıyoruz.

Bilgilerinizi bırakın
Prowide Size Ulaşsın
Page Up