Anasayfa / Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
· Maskotumuz yok, bizim için ne yapabilirsiniz?

İsterseniz kendimiz için genel kullanım için tasarladığımız ayı, köpek gibi oyuncak hayvanları sizin temalarınıza uygun giydirir, süsler, grafik tasarım ile de aksesuarları ve ambalajları ile, defter, çanta, şapka vb ürünleri baskı ve nakışlar ile destekler, size sunarız.  İsterseniz de size özel maskot tasarlayabiliriz ve bu maskotun oyuncak, anahtarlık, tshirt vb ürünlerini tasarlar ve üretebiliriz. Bir maskota ihtiyaç duymayan, kendi başına şık, kullanışlı ve özgün birçok ürünümüz de var, ihtiyaçlarınız için bu ürünleri de değerlendirebilirsiniz.

· Bize özel ürün tasarlayabilir misiniz?

Memnuniyetle. Size soracağımız birkaç soruya aldığımız cevaplar ile en uygun ürünü tasarlamak için yola koyuluyoruz. Sorularımız şöyle; İstediğiniz belirli bir ürün var mı (oyuncak, anahtarlık, çanta vb)? Ürünün kime verilmesini planlıyorsunuz?  Ürün için harcayabileceğiniz bir maksimum birim bütçe ya da bir bütçe aralığı var mıdır?  Kaç adet alım yapmayı planlıyorsunuz? Ürününüz ne şekilde hedef kitlenize iletilecek? Yüz yüze bir arada isek sizin tasarım beğeninizi de daha çok anlayabileceğimiz sorular soruyoruz ve ürünlerimizden örnekler paylaşıyoruz.   Ana sayfamızın alt kısmında bu soruların çok benzerlerine filtreli menüler desteği ile cevaplarınızı verebilir ve isteğinize uygun üretilmiş benzer ürünler bulabilirsiniz. Sonrası için de sizinle birebir iletişimde olmak isteriz.

· Oyuncak numune süreci hakkında bilgi alabilir miyim?

Ürettirmek istediğiniz ürünün cinsine ve sizden alabileceğimiz teknik ve görsel dosyalara ayrıca sipariş adedinize göre süreç farklılık gösterir.

· Ürünleriniz güvenli mi? Sertifikalarınız var mı?

Evet. Önceliğimiz çocuk olduğu için bu konuda özenli, dikkatli ve tecrübeliyiz. Kullandığımız malzemeleri, aldığımız tedarikçileri özenle seçerek malzemelere üretim öncesi testler yaptırıyoruz.  Üretimimizde ilgili teknik teçhizatı kullanarak ürünleri teslimat öncesi tek tek kontrol ediyoruz. Bitmiş ürünlerle ilgili ayrıca talep eden müşterilerimiz için ücreti karşılığında laboratuvar testlerini müşterilerimiz yerine biz de yaptırıyoruz. Kurumsal müşterilerimizin çoğu da zaten bu testleri talep etmektedirler.

· Çin’de ürettirdiğiniz ürünler güvenli mi?

Evet. Uzun yıllar ardından geliştirdiğimiz ilişkilerle, güvenilir üreticiler ile çalışıyoruz. Tedarikçilerimizi seçerken genel denetimden geçiriyoruz. Üretim öncesi, esnasında ve teslimat öncesinde ayrıca hem malzemeleri, hem üretimi ve ürünleri profesyonel kalite kontrol ekiplerine kontrol ettirtiyor ve laboratuvar testlerini aldıktan sonra ürünleri yola çıkartıyoruz.

· Hangi ürünleri kendi yerinizde üretiyorsunuz?

Kumaş vb malzemelerden, kesim, dikim ile üretilen çoğu malzemeyi kendi yerimizde üretiyoruz. Hambez çanta, tshirt, şapka gibi standart tekstil ürünlerini bu konuya odaklanmış tedarikçilerimizde ürettiriyoruz. Peluş dolgulu oyuncaklar, oyuncaklı çantalar, kalem kutuları, kalemlikler, battaniyeler, yastıklar, maskotlu kumaş anahtarlıklar, bebek bereleri, kuklalar kendi bünyemizde, diğer tüm ürünleri bünyemizde tasarlayıp tedarikçilerimizin tesislerinde ürettiriyoruz.

· Minimum sipariş adetleri nelerdir?

Ürün cinsine göre değişmektedir. Stoklu hazır bir ürün, 300-500 adetten itibaren sipariş alınabilirken özel tasarım ve üretim ürünler ise boyut, malzeme ve tasarımlarına göre 1000 adet ve üzeri olabilmektedir. Yüksek bütçeli özel ürünler için ayrıca görüşmek doğru olacaktır.

Bilgilerinizi bırakın
Prowide Size Ulaşsın
Page Up