Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Prowide Promosyon

1999 yılında, Fatoş Oyuncaklarının 30 yıla yakın tecrübesi üzerine kurulan Prowide, asıl gücü olan yaratıcı fikirleri, tasarım departmanı ve üretim tesisiyle, kurumsal müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Müşterilerinin çoğunluğu, çocuklar ve gençleri hedefleyen, kurumsal Türk ve uluslararası firmalardan oluşmaktadır. Uzun yıllardır Prowide, bünyesindeki tecrübeli kadrosu ile, müşterisinden almış olduğu brief sonucunda analizini en iyi şekilde yapmakta, firmaya özel geliştirdiği yaratıcı, kaliteli, pazarlama hedeflerine uygun ürünleri sunmakta, üretmekte ve tedarik etmektedir.

Prowide, kendi bünyesinde ürettiği yüksek kaliteli, yaratıcı oyuncak ve hediyelik eşyalara ek olarak, tasarımını yaptığı diğer promosyon ve hediyelik eşya ürünlerini, uzun süreli sektör ve teknik tecrübeleri ile yurt içindeki ve dışındaki tedarikçilerine ürettirir.  Üretime, tasarıma ve çocuk perakende davranışlarına hakim ekibiyle Prowide, müşterilerine reklam ajansı, üretici, danışman hizmetini harmanlayarak, etkin ve başarılı sonuçlar ortaya koymayı hedeflemektedir.

FİKİRDEN<br>TESLİMATA
FİKİRDEN
TESLİMATA
2D – 3D TASARIM
2D – 3D TASARIM
ODAĞIMIZ<br>ÇOCUKLAR
ODAĞIMIZ
ÇOCUKLAR
48 YILLIK<br>ÜRETİM<br>TECRÜBESİ
48 YILLIK
ÜRETİM
TECRÜBESİ
KOLEKSİYON<br>TASARIMI
KOLEKSİYON
TASARIMI
PAZARLAMA<br>HEDEFLERİYLE<br>UYUMLU
PAZARLAMA
HEDEFLERİYLE
UYUMLU

Kökleri 1971 yılına dayanan Fatoş Oyuncakları, Türkiye’nin ilk peluş oyuncak ve oyuncak bebek üreticisidir. Ülke çapında marka bilinirliğine sahip olan Fatoş, tasarlayıp ürettiği oyuncaklarla, Türk çocuklarına yüzlerce çağdaş, kaliteli oyuncak sunmuştur. Bugünün 30-50 yaş yetişkinleri, Fatoş oyuncakları ile sıcak hatıraları sebebiyle güçlü pozitif bir bağ kurmaktadırlar.

Öne Çıkan Referanslar

Bilgilerinizi bırakın
Prowide Size Ulaşsın
Page Up